W trosce o Twoją wygodę używamy cookies. Dlaczego cookies są dobre?

zaburzenia wagi i alergie

choroby układu pokarmowego

choroby układu krążenia

dobór diety sportowców

dobór diety podczas ciąży

medycyna chińska i akupunktura

 

Jako nastolatka zachorowałam. Zaczęło się od niewinnych zmian skórnych, typowych dla wieku dojrzewania. Zlekceważone po kilku miesiącach przerodziły się w bóle brzucha, sporą nadwagę i nieustanną zgagę. Codziennością były torsje i bóle głowy uniemożliwiające normalne życie... Setki godzin w poczekalniach, dziesiątki lekarzy – nikt nie potrafił mi pomóc. Nikt nie potrafił nawet postawić właściwej diagnozy...

Okazało się, że wszystkie dolegliwości, powoduje moje uczulenie na składniki zawarte w codziennym jedzeniu. Choroba zmusiła mnie, aby zmienić dietę. Ale na jaką? Co mogę jeść, a czego nie, żeby w końcu przestać chorować?

Analizowanie składu poszczególnych potraw szybko z konieczności przerodziło się w coś całkiem ciekawego, a chwilę później – stało się w pasją. Na tyle silną, aby zamienić studia prawnicze na dietetykę Uniwersytetu Jagiellońskiego, uzupełnianą do dzisiaj przez liczne kursy i szkolenia - zarówno z dietetyki, jak i medycyny chińskiej (akupunktura i akupresura).

Nie wątpię, że jest wielu zawodowych dietetyków. Ale jak widzisz – ja jestem dietetykiem nie tylko z zawodu, ale przede wszystkim z pasji! I mogę zaproponować Ci takie leczenie, które uratowało mnie samą!

 

 

 

 

Skontaktuj się ze mną!

 

Dietetyk Kliniczny mgr Maria Legutko

 

Nowy Targ

Intermed

ul. Wojsk Ochrony Pogranicza 8A
34-400 Nowy Targ

 

Frydman

ul. Jana Pawła II 31
34-435 Frydman

 

Centrum Medycze "Batorego"

al. Batorego 77
33-300 Nowy Sącz


tel.: 609 390 353
maria@legutko.pl

Możliwość dojazdu do pacjenta - wizyta + koszt dojazdu.

 

 

Napisz do mnie

Znajdź mnie!

do góry
do dołu