W trosce o Twoją wygodę używamy cookies. Dlaczego cookies są dobre?

Przyznam się, że często zastanawiam się co tak naprawdę chcę robić w życiu. Jedno jest pewne, chcę robić coś co jest związane z moją pasją- dietetyką, a raczej jedzeniem i odżywianiem. 
Myślałam, że większość swojego czasu i energii włożę w bloga. Zaczęłam szukać stron internetowych o zdrowym odżywianiu, sporcie, gotowaniu. Okazało się, że jest ich tysiące! 

Czytaj więcej: Murzynek i życiowe decyzje :) 

 

Jestem na diecie bezglutenowej 10 lat. Zaczynając przygodę z dietą  produkty nie były tak łatwo dostępne jak są teraz. Zdobycie mąki gryczanej ze znakiem przekreślonego kłosa było nie lada wyzwaniem. Popularne były mieszanki mąk – do chleba, na ciasto naleśnikowe, pierogowe i tak dalej i tak dalej. Jednak mieszanki mąk nie sprawdziły się w moim przypadku, ponieważ nie były to tylko mąki, ale także inne dodatki- gumy, siemię lniane, emulgatory… 

Czytaj więcej: Bezglutenowy, wegański - „CHLEB DLA MARYSI”

Wracając z Yellowstone przejeżdża się przez stan Idaho, gdzie główną drogą dojeżdża się do uroczego miasteczka Big Sky. Miejscowość położona jest w górach, a jej hasło reklamowe zachęcające turystów do przyjazdu, brzmi: „ Life and land from the heart of the Yellowstone Region”. Bliskość Parku Narodowego oraz liczne stoki narciarskie przyciągają tu wielu amatorów górskich wycieczek i sportów zimowych.

Czytaj więcej: Bez jaj, glutenu i mleka- Idaho w miasteczku Big Sky!

Skontaktuj się ze mną!

 

Dietetyk Kliniczny mgr Maria Legutko

 

Nowy Targ

Intermed

ul. Wojsk Ochrony Pogranicza 8A
34-400 Nowy Targ

 

Frydman

ul. Jana Pawła II 31
34-435 Frydman

 

Centrum Medycze "Batorego"

al. Batorego 77
33-300 Nowy Sącz


tel.: 609 390 353
maria@legutko.pl

Możliwość dojazdu do pacjenta - wizyta + koszt dojazdu.

 

 

Napisz do mnie

Znajdź mnie!

do góry
do dołu